test15

tetsgfkjdk/g'jgm;ldsfsdf;k;df

اطلاعات تکمیلی و شرکت در «test15»

جشنواره نهال

جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال که امروزه به عنوان مهمترین رویداد سینمای-دانشجویی کشور شناخته شده، کار خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. این جشنواره که همه ساله به همت دانشجویان دانشکده سینما - تئاتر دانشگاه هنر برگزار می‌شود، در این دوره نیز طبق سنت‌ پیشین با تلاش دانشجویان سال دومی سینما  پذیرای آثار دانشجویان سراسر کشور خواهد بود.

هدف اصلی این جشنواره، فراهم آوردن زمینه‌ای برای نمایش توانمندی‌های دانشجویان و ایجاد فضایی سالم جهت رقابت میان آثار آن هاست. از دیگر رویکردهای جشنواره می توان به مرور آثار کوتاه و بلند فیلمسازان بزرگ کشور در کنار برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی به منظور ارتقاع سطح علمی و عملی دانشجویان، وهمچنین ایجاد فضایی مناسب جهت برقراری ارتباط  مفید و مثمر ثمر میان دانشجویان فیلمساز و نهادهای حامی سینما اشاره کرد.

کیفیت بالای انتخاب آثار، نمایش و داوری آنها باعث شد تا این جشنواره خیلی زود به یکی از مهم ترین محافل برای معرفی استعدادهای جوان بدل شود.

دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال، در خرداد ماه سال جاری، به دبیری آقای شاهین دانشفر و با همکاری انجمن علمی سینما و حمایت و یاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر در دو بخش اصلی «فیلم کوتاه» و «پوستر و عکس» برگزار خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی و شرکت در «جشنواره نهال»