جشنواره نهال
۱۳۹۴/۰۳/۰۵ - دانشگاه هنر

جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال که امروزه به عنوان مهمترین رویداد سینمای-دانشجویی کشور شناخته شده، کار خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. این جشنواره که همه ساله به همت دانشجویان دانشکده سینما - تئاتر دانشگاه هنر برگزار می‌شود، در این دوره نیز طبق سنت‌ پیشین با تلاش دانشجویان سال دومی سینما  پذیرای آثار دانشجویان سراسر کشور خواهد بود.

هدف اصلی این جشنواره، فراهم آوردن زمینه‌ای برای نمایش توانمندی‌های دانشجویان و ایجاد فضایی سالم جهت رقابت میان آثار آن هاست. از دیگر رویکردهای جشنواره می توان به مرور آثار کوتاه و بلند فیلمسازان بزرگ کشور در کنار برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی به منظور ارتقاع سطح علمی و عملی دانشجویان، وهمچنین ایجاد فضایی مناسب جهت برقراری ارتباط  مفید و مثمر ثمر میان دانشجویان فیلمساز و نهادهای حامی سینما اشاره کرد.

کیفیت بالای انتخاب آثار، نمایش و داوری آنها باعث شد تا این جشنواره خیلی زود به یکی از مهم ترین محافل برای معرفی استعدادهای جوان بدل شود.

دوازدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال، در خرداد ماه سال جاری، به دبیری آقای شاهین دانشفر و با همکاری انجمن علمی سینما و حمایت و یاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر در دو بخش اصلی «فیلم کوتاه» و «پوستر و عکس» برگزار خواهد شد.

نهال
آرشیو

گزارشی از اختتامیه دوازدهمین جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه نهال

اختتامیه دوازدهمین دوره ی جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال،دیشب در تالار ایوان شمس با حضور جمعی از دانشجویان و فیلمسازان جوان و هیئت داوران و انتخاب جشنواره برگزار شد.

اختتامیه جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه نهال

آیین اختتامیه جشنواره نهال امروز، یازدهم خردادماه و در ساعت ۵ عصر در تالار ایوان شمس برگزار خواهد شد.

خبر فوری- لیست نامزدهای دوازدهمین جشنواره دانشجویی نهال معرفی شد

لیست نامزدهای دوازدهمین جشنواره دانشجویی فیلم نهال معرفی شد

هیئت داوران جشنواره دانشجویی فیلم کوتاه نهال معرفی شدند/ خسرو سینایی امروز به نهال می آید

دوازدهمین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی نهال که از روز دوشنبه آغاز به کار کرده است، هیئت داوران خود را معرفی کرد.

دریافت فیلم شناخت جشنواره

دریافت فیلم شناخت جشنواره

با همکاری